Hlavná stránka » Aktuality

Aktuality

Spirituálny kapitál 195 - 2018-03-29 Sú potrebné ďalšie ukrižovania ?

11

Kňaz Pavel Pakoš a jeho hostia František Bednár a Vladimír Pavlík. Viac »

Členská schôdza strany Slovensko do toho v Poprade

11

Po stretnutí v Rimavskej Sobote, na ktorom bol prijatý program signatárov Výzvy na vyvedenie Slovenska z chudoby, politického a ekonomického zločinu sa v Poprade uskutočnila členská schôdza strany Slovensko do toho! Strana chce zjednocovať všetky pronárodné strany, občianske združenia a občanov, ktorí chcú zmenu a majú svedomie. Strana Slovensko do toho, odmieta byť stranou jedného človeka a ponúka členstvo všetkým bývalým členom mimoparlamentnej strany NAJ, ĽS NS a každému kto sa usiluje o zmenu na Slovensku v prospech väčšiny občanov.

Našim cieľom je spájať a nie rozdeľovať!

Účastníci schválili vytvorenie organizačných -regionálnych štruktúr v zmysle stanov strany, ktoré budú koordinovať činnosť v najbližšom období a vytvárať štruktúry strany a členskú základňu na všetkých úrovniach. Viac »

Sťažnosť na porušovanie zásad demokratického štátu volebným systémom Slovenskej republiky, ktorý neumožňuje slobodné a spravodlivé voľby

11

Vážený pán Predseda Európskej komisie, obraciam sa na Vás so žiadosťou o prešetrenie stavu dodržiavania zásad demokracie a demokratických pravidiel, medzi ktoré patrí aj záruka slobodných a spravodlivých volieb. Slovenská republika tieto zásady dlhodobo porušuje volebným systémom zavedeným od vzniku samostatného štátu v roku 1993.  Viac »

Postupná likvidácia slovenského národa cez ekonomiku a zločiny proti ľudskosti v mene zločineckej zberby z ponovembrových vlád a parlamentov sa nerobí na náhodu

11

S nemým úžasom sledujem farizejské hry toho najšpinavšieho rangu na našej politickej scéne, do ktorých je snaha zapojiť čo najvyšší počet občanov, ohľadom akéhosi Slušného Slovenska. K tomu mala a má poslúžiť vražda novinára Kuciaka a jeho snúbenky Kušnírovej. Nejdem tu teraz politickú a občiansku scénu deliť na rôzne barikády, keď všetci, ako jedna zločinecká a protislovenská rodina si veľmi dobre rozumejú napr. v mlčaní o tých najodpornejších zločinoch proti ľudskosti, ktoré sa tu napáchali a naďalej páchajú od roku 1990, cez sociálne samovraždy a drastické vykrádanie zdravotníctva. A treba povedať, jasne, zreteľne a na rovinu, že všetko toto sa nerobí na náhodu. Účastníci schválili vytvorenie organizačných -regionálnych štruktúr v zmysle stanov strany, ktoré budú koordinovať činnosť v najbližšom období a vytvárať štruktúry strany a členskú základňu na všetkých úrovniach. Viac »

Protestné zhromaždenie za slušný a bezpečný život - spoločne proti skorumpovaným politikom a asociálom.

11

Protestná akcia na ktorej sa zúčastnílo vyše 200 občanov vyslala celému Slovenskú jasný signál potreby zjednotenia všetkých občianskych združení a neštandartných politických strán, ktorým záleží na osude Slovenska
Viac »

Návrh na skutočné riešenie rómskeho problému

11

Základná organizácia Slovenskej ľudovej strany Poprad a Spiš predkladá návrh na riešenie tzv. rómskeho problému občana Popradu, ktorého rodina z obavy o svoju bezpečnosť nás požiadala, aby sme nezverejnili jeho meno. Jednoznačne súhlasíme s tým, že je kriminálnym činom ak sa obrovské sumy na riešenie tohto problému trestuhodne a nekontrolovane rozkrádajú hyenami, priživujúcimi sa na tzv. rómskom probléme. Za milióny eur mohli byť už dávno odkúpené pozemky na ktorých stoja nelegálne postavené cigánske osady a rovnako mohli byť postavené kontajnerové domy so základným vybavením. V tom prípade by však na tomto probléme nedalo parazitovať v rozsahu aký nemá vo svete obdobu. Viac »

Kto dnes v skutočnosti ohrozuje Slovákov?

Západný svet a EÚ tancuje nad vlastným hrobom-ak nepodporíme pochod za život, tak do toho hrobu vtiahnú aj Slovensko!

11

Nedávno uverejnená Správa o postavení a právach príslušníkov národnostných menšín za rok 2012 uvádza, že prudký nárast rómskeho etnika zásadne mení charakter národnostnej štruktúry niektorých slovenských okresov. Nárast rómskeho etnika sa v období medzi dvomi poslednými sčítaniami obyvateľov najviac prejavil v okrese Medzilaborce kde stúpol počet Rómov takmer štvornásobne,... Viac »

Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa rozmnožujú najviac!

11

S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná mimovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku...
Viac »

Žiadosť o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja obyvateľstva SR do roku 2080

11

Predkladáme vláde SR žiadosť o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja obyvateľstva SR do roku 2080, ktorá je nevyhnutným predpokladom k tomu, aby občania Slovenskej republiky mali prístup k informáciám, ktoré budú zásadne ovplyvňovať ich život a život ich detí.... Viac »

Občianske združenie Ľudia v ohrození bolo zaregistrované

11

Oznamujeme občanom Slovenskej republiky, že na návrh prípravného výboru v zložení Marián Mišún, Oskar Dobrovodský a František Bednár zaregistrovalo Ministerstvo vnútra SR dňa 19.12. 2012 občianske združenie s názvom Ľudia v ohrození pod č. spisu VVS/1-900/90-40437... Viac »

17. november 2012 v Poprade - Berieme si späť svoju krajinu

11

17. novembra si v Poprade približne 300 občanov protestom pripomenulo 23. výročie zamatového prevratu. Akciu moderovala Kristína Duračinská z Podolinca. Po príhovoroch účastníci, demonštratívne na protest proti novej totalite, roztrhali symbolické papierové vlajky EÚ-nositeľky nobelovej ceny za mier- na ktorých namiesto hviezd boli bomby a zbrane. ... Viac »

Pozor, chystá sa ďalší protest! -Spoločne za slušný a bezpečný život na Slovensku! Spoločne proti skorumpovaným politikom a asociálom!

11

Po posledných negatívnych skúsenostiach s Monikou Flašíkovou Beňovou a takzvanými ľudskoprávnymi aktivistami v Bratislave zo dňa 13.10.2012, sme sa národní aktivisti rozhodli spoločne s Oskarom Dobrovodským nepoľavovať v boji za práva slušných ľudí. Dňa 10.11.2012 o 15:30 hod. pred Hlavnou železničnou stanicou v Bratislave sa preto uskutočniť ďalší pochod-Spoločne za slušný a bezpečný život na Slovensku II - proti skorumpovaným politikom a asociálom! ... Viac »

Pochod -Spoločne za slušný a bezpečný život na Slovensku! Spoločne proti skorumpovaným politikom a asociálom!

11

Pochod zástupcov slušnej väčšiny občanov dožadujúcich sa svojich ústavných práv V Bratislave sa v sobotu 13. októbra uskutočnil protestný pochod „Spoločne za slušný a bezpečný život na Slovensku! Spoločne proti skorumpovaným politikom a asociálom!“ Jeho zámerom bolo upozorniť na neúnosnú situáciu pri porušovaní ústavných práv občanov Slovenska neprispôsobivou cigánskou menšinou, ktorá z hľadiska demografického vývoja na Slovensku sa stáva časovanou bombou s nepredvídateľnými následkami pre ďalšie fungovanie tejto krajiny. Viac »

Dokedy nás budú špiniť a osočovať – a my budeme mlčať?

11

Postupná likvidácia slovenského národa cez ekonomiku a rómsky problém nielen úspešne pokračuje, ale už dokonca naberá aj na intenzite. Kadejaké zahraničné tzv. ľudsko-právne organizácie za pomoci domácich, tzv. ľudsko-právnych organizácii robia všetko pre to, aby sme sa nielen podriadili neprispôsobivej rómskej šelme, ktorú spolu so slovenskými politikmi nielen vychovávajú k neprispôsobilosti, ale jej dávajú jasne najavo, že ich aj podporujú. Viac »

Petícia CBR k pripomienke proti vládnemu výboru pre homosexuálov

11

Milí priatelia života a manželstva, minister zahraničných vecí Lajčák chce vládny výbor na "zvyšovanie práv LGBTI ľudí" (lesieb, gejov, bisexuálov, transsexuálov a nejakých interrodových ľudí). Cbr má zásadnú pripomienku "NIE".Verím, že ju svojím podpisom podporíte aj Vy v tejto petícii. Do utorka rána 28.8. potrebujeme 500 online podpisov, aby naša hromadná pripomienka bola akceptovaná. Odkážme ministrovi a vláde, že nechceme Výbor pre práva LGBTI, lebo títo ľudia majú rovnaké práva ako všetci. Chcú sa len domáhať privilégií navyše na úkor našich práv na slobodu prejavu a svedomia.http://www.cbreurope.sk/ Viac »

Nový európsky feudalizmus

11

Aby sme správne pochopili dlhovú krízu v eurozóne, musíme trochu obísť politické záležitosti. Slová, ktoré prezentujú politické autority, nám totiž môžu reálny pohľad na situáciu viac zahmlievať ako objasniť. V tomto článku môžeme zabudnúť na úsporné opatrenia a politické divadlo, ktoré nikam našu spoločnosť nevedie. Úsporné opatrenia by mohli byť efektívne iba za možnosti, že by sa spomalil ekonomický rast, v čom si politické autority vo svojich prehláseniach, že „budeme rásť a šetriť“ dosť protirečia. Kľúčom k porozumeniu eurozóny je snažiť sa pochopiť nový kolonialistický model financovania, ako ho nazval Ch. H. Smith. .. Viac »

Dobré správy z Bruselu a Štrasburgu

11

Slovenskí ekonomicko-politickí gangstri, mafiáni a vrahovia s nadšením privítali posledné správy z Bruselu a Štrasburgu. Hlavná podozrivá korupčnej kauzy „Gorila“ Anna Bubeníková, bola dosadená, na základe doporučenia exministra financií Ivana Mikloša, za privatizačnú poradkyňu komisie v Grécku a Európsky súd pre ľudské práva požiadal slovenskú vládu o vyjadrenie, či po vydaní Černáka z Českej republiky bola dodržaná zásada špeciality, čím môže teoretický skončiť na slobode aj Mikuláš Černák, odsúdený na doživotie za šesť vrážd, podobne ako pre „pochybenie“ polície a prokuratúry skončil na slobode Karol Mello podozrivý zo spoluúčasti na viacerých vraždách, spáchaných obzvlášť zavrženiahodným spôsobom... Viac »

Dôchodkový systém, demografia a ekonomická prosperita!

11

Bez ohľadu na Ficom sľubované istoty, dlhodobý pokles pôrodnosti onedlho spôsobí celej Európe závažné ekonomické a sociálne problémy. Kolaps dôchodkového a sociálneho systému sa v EÚ neodvratne blíži. V dôsledku starnutia populácie, na každého produktívneho občana, pribudnú ďalší v poproduktívnom veku. Nadmerné starnutie slovenského obyvateľstva už teraz výrazne zaťažuje Sociálnu poisťovňu... Viac »

Kto ovládol SLOVENSKÚ POSPOLITOSŤ a ĽSNS? SIS alebo peniaze?

11

Keď som sa dozvedela informáciu, že po neúspešných parlamentných voľbách v roku 2012 so znechutením z ĽSNS odišlo viacero známych a aktívnych ľudí, začalo ma ihneď zaujímať čo sa tam vlastne stalo. Bohužiaľ, som si vedomá, že skutočnú pravdu asi nedokážem zistiť. Rozhodla som sa vám ale napísať niektoré známe fakty a názory ktoré kolujú medzi nacionalistami. Aby som bola presná, jedná sa prevažne o názory aktívnych ako aj bývalých členov SLOVENSKÉJ POSPOLITOSTI a ĽSNS... Viac »

Namiesto zaťažovanie občanov a rušenia sviatkov treba prijať zákon o trestnej zodpovednosti právnických osôb a novelizáciu Zákona o preukazovaní pôvodu majetku č. 101/2010 Z. z.

11

Namiesto zaťažovania živnostníkov a znižovania ich konkurencieschopnosti, o ktorú prišli najmä prijatím Eura, a rušenia tradičných kresťanských sviatkov navrhujeme riešenie spravodlivé a zákonné vo vzťahu k drvivej väčšine občanov Slovenskej republiky, pretože táto nenesie žiadnu vinu za súčasný stav, do akého sa Slovensko dostalo po ponovembrových divokých privatizáciách, holandských dražbách a výpredaji strategických podnikov do zahraničia ... Viac »

Je Slovensko súčasťou korporatívneho fašizmu?

11

Čoraz častejšie sa ozývajú hlasy prirovnávajúce politický systém na Slovensku po novembri 1989 k poslednej fáze kapitalizmu - korporatívnemu fašizmu. V USA na toto skryté nebezpečenstvo a hrozbu upozorňoval prezidentský kandidát vo voľbách v USA v roku 2008 Ralph Nader. Bývalý disident a signatár Charty 77 Vladimír Pavlík a bývalý emigrant Rudolf Vaský, ako jediní našli odvahu otvorene poukázať na spoločné znaky nastupujúceho fašizmu z čias Musolíniho, či nacizmu socialistu Hitlera a navonok skrytého sofistikovaného ekonomického fašizmus, aký na Slovensku vytvorili finančné korporácie a skupiny, ktoré ovládli ekonomiku a politiku počas tzv. transformácie komunistického reálneho socializmu na kapitalizmus..... Viac »

Likvidácia živnostníkov - chyba marketingového plánu sponzorov Fica

Súčasná súdružská vláda pozostávajúca z "odborníkov", ktorí nikdy neopustili príjemný chládok svojej úradnickej kancelárie, asi nepochopila, že ťahať zo živnostníkov peniaze je ako vyžmýkať silónovú handru visiacu na balkóne otočenom na juh v čase o 13 do 19tej hodiny. Samozrejme v mesiaci august, keď už týždeň nezapršalo a teplomer sa vyšplhal na pekelných 30 stupňov.... Viac »

Učme sa milovať homosexuálov a Holokaust- Dúhový Pride znova útočí!

11

9 tého Júna sa bude v uliciach Bratislavy konať tretí ročník kontroverzného Dúhového Pride. Radikálni homoaktivisti z Čiech a Slovenska prídu opäť vzbudiť verejné pohoršenie a polarizovať slovenskú spoločnosť. Slovenská verejnosť sa bude musieť znovu zaoberať ich sexuálnymi pudmi a chúťkami. Média im budú tlieskať a politici im podliezať. Homoaktivisti budú na oplátku požadovať legalizáciu registrovaných partnerstiev, ich zrovnoprávnenie s manželským zväzkom, a nakoniec aj povolenie adoptovať si deti. Áno, niet o tom pochýb. Myslia to vážne.... Viac »

Čas rozmýšľať nad rozpadom eurozóny

11

Sú mnohí ľudia, ktorí euro považujú za veľké pozitívum, napríklad z dôvodu podpory kontinentálneho obchodu. A potom sú mnohí, ktorí hovoria, že Európa bez eura by na tom bola omnoho lepšie. Bez snahy sa postaviť na jednu alebo druhú stranu, poďme sa pozrieť na to, ako to s jednotnou menou a spoločnou Európou vyzerá. Nech sa pozrieme na voľby v takmer akejkoľvek európskej krajine zistíme, že politické strany stredu prepadávajú. Ľudia pod tlakom neustále sa zhoršujúceho ekonomického prostredia začínajú voliť nielen ľavicové strany, ale najmä krajné strany, a je jedno, či je to Strana Pirátov v Nemecku, Hnutie Piatich hviezd v Taliansku, Praví Fíni vo Fínsku alebo Národný front vo Francúzsku. Ukazuje to, že prichádza ďalšia fáza krízy – kríza politická ... Viac »

Global Evolution Day- alebo globálna hanba?

11

12. mája sa konal celosvetový protest proti problémom tejto spoločnosti, ako sú kontrola takmer celého prírodného bohatstva niekoľkými finačnými skupinami, korupcia, sociálne rozdiely, Európska Únia, NATO, OSN, manipulácia ľudí cez médiá, kontrolovanie internetu cez rôzne zákony ktoré porušujú ochranu osobných údajov a informácií a plno ďaľších problémov ktoré sa nás týkajú priamo alebo nepriamo...
http://www.povstan.sk/
http://www.facebook.com/events/143678545760913/ ... Viac »

Slovensko si požičalo takmer 450 miliónov eur

11

http://www.webnoviny.sk/ekonomika/slovensko-si-v-pondelok-pozicalo-takme/488993-clanok.html?from=panel_imgarticle Viac »

Voľby 2012 - voľby vyhral Brusel

11
Voľby 2012 - voľby vyhral Brusel - Úprimnú sústrasť Slovensko. Takmer každý druhý voliaci Slovák si zvolil na ďalšie štyri roky diktát Bruselu, trvalý euroval a trvalú zadlženosť. Kauza „Gorila“ týmto definitívne zdochla a Slovensko ovládne „Super-gorila“. Občania zvykajte si ! Volebné výsledky strán, ktoré hlasovali za stratu suverenity a ďalšie zadlžovanie občanov Slovenska:

1. Smer-SD 44.42% 88 poslancov
2. KDH 8.82% 16 poslancov
3. Most-Hid 6,89% 13 poslancov
4. SDKÚ 6,09% 11 poslancov
Spolu 66,22% 128 poslancov

Uvedená bilancia si nevyžaduje komentár. Malý dodatok na margo týchto volieb. Na prvý pohľad sa síce môže zdať, že sa jedná o triumf tzv. sociálnej demokracie v zastúpení Smeru-SD a Slováci sa masovo rozhodli podporiť ľavicu a pochovať skorumpovanú pravicu. Pravda je však úplne iná. Voľby nevyhral Smer-SD ale obyčajný ľudský strach a obavy z budúcnosti. Politický projekt s názvom EÚ a jeho nevydarené dieťa Euro sa začína čoraz viac podobať lodi, ktorá má v trupe dieru a jej pumpy už nestačia odčerpávať vodu, ktorá vniká do podpalubia. O tom, že sa loď za daného stavu musí potopiť jej kapitán a posádka cestujúcim nič nehovoria, hoci väčšina z nich to už tuši. A tak sa všetci stanu obeťou kolektívneho šialenstva, pri ktorom v rozpore zo základným pudom sebazáchovy namiesto toho, aby sa zachránili opustením potápajúcej sa lode, vystrašene sa primknú ku kapitánovi slepo sa riadiac jeho príkazmi, podobne ako sa Nemci, v čase kedy bola vojna definitívne prehratá, primkli k neomylnému fuhrerovi, ktorý sa rozhodol padnúť spoločne s celým národom. Víťaz volieb sa podobne nachádza na potápajúcej sa lodi, pretože práve jeho zásluhou sa Slovensko dostalo na rozdiel od jeho susedov, Českej republiky, Poľska a Maďarska do pasce s názvom Euro. Táto osudová chyba, pripravila Slovensku o šancu dostať sa z tejto pasce von. Víťaz volieb si to však nikdy neprizná a bude robiť z núdze cnosť. Absurdita finančných trhov, trhovej ekonomiky a konkurencieschopností sú však neúprosné a tak voľba občanov Slovenska len oddialila neúprosný exodus rozkradnutého a vydrancovaného štátu, ktorý stráca aj posledné zbytky ekonomickej a politickej suverenity.
NS-NB

Slovensko na kolenách

11

Tak ako po II. svetovej vojne sa delil svet – rozdeľovanie mocenských pozícií, tak aj po Novembri 1989 sa rozhodovalo o ďalšom osude Slovenska. No nie v tom pozitívnom. Ako neskôr vyplynulo z analýzy z roku 1994 ktorú som si mal možnosť preštudovať v roku 1996 a jej samotný názov: Postupná likvidácia slovenského národa cez ekonomiku a rómsky problém – s konečným výsledkom, aby za cca 80 rokov boli Slováci menšinou vo vlastnom štáte, som v tom období považoval na 80 – 90 % za fantasmagóriu... Viac »

  • Print Friendly and PDF
Facebook
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich