Hlavná stránka » Právna pomoc

Právna pomoc

Nedovoľme cigánom porušovať naše vlastnícke práva, zaručené a chránené dohovorom

11

NS-NB poskytne právnu pomoc každému občanovi SR, ktorému sú porušované jeho vlastnícke práva, zaručené dohovorom a ústavou SR.
Ak ste vlastníkom pozemku a nemôžete si uplatniť svoje vlastnícke právo, pretože je na ňom nelegálne postavená cigánska osada, máte právo si svoje vlastnícke právo uplatniť žalobou proti Slovenskej republike a ak neuspejete ani na Ústavnom súde SR, domáhajte sa ako občan EÚ svojho práva ne Európskom súde pre ľudské práva v Štrasburgu. Každý občan má právo nerušene užívať svoj majetok.
Ak Vám ho niekto sústavne poškodzuje a bráni Vám v tom –bráňte sa zákonnou cestou. Každá nelegálna stavba má byť v zmysle platnej legislatívy odstránená a to aj ako nelegálna skládka. Ak tomu bude niekto brániť a kradnúť z nej materiál dopúšťa sa trestného činu krádeže stavebného materiálu a máte právo obrátiť sa na políciu.

Odhaľme spoločne cigánske praktiky zneužívania sociálneho systému

11

Zatiaľ čo Vás sociálna poisťovňa kontroluje počas PN a naparí vám mastnú pokutu a penále za každé hoci aj neúmyselné porušenie predpisov, vypláca tým, ktorí jej nikdy nič neodvádzali, sumy o akých sa väčšine poctivo pracujúcim občanom ani nesníva.

Odhaľujme a zverejňujme preto všetky praktiky cigánov ako drancovať sociálny systém, ktorý sa zákonité musí zrútiť a nebude mat ani na výplatu dôchodkov pre tých, ktorí celý život tvrdo pracovali.

Oznamujte nám všetky nekalé praktiky cigánov:

1. Podvodné poberanie sirotského dôchodku na deti, ktoré majú zdravého otca ale úradne je účelovo a špekulatívne ako otec evidovaný člen osady ktorý bol smrteľne chorý a je už po smrti. Obdobou je aj poberanie vdovského dôchodku na muža, ktorý zomrel v priebehu tehotenstva.
2. Podvodné prevádzanie hnuteľného a nehnuteľného majetku majetných cigánov na rodičov a starých rodičov, tak aby už ako bezmajetní mohli poberať dávky v hmotnej núdzi. Pričom poberatelia sociálnych dávok bývajú v luxusnej rezidencii, vozia sa v limuzíne a zväčša načierno pracujú v zahraničí.
3. Pôrodná turistika tehotných cigániek, ktoré organizovane chodia rodiť do zahraničia, aby takto získavali príspevok pri narodení a zahraničné občianstvo pre novonarodené deti.
Ďalšie množstvo iných praktík a spôsobov ako prísť bezpracne k peniazom.

Ďakujeme za každú informáciu, kontaktovať nás môžete na webovej stránke www.narodnybl.6f.sk

Ako podvodne poberať sitotský a vdovský dôchodok-odhaľme spoločne cigánske praktiky zneužívania sociálneho systému!

11
ESMERALDA LAKATOŠOVÁ, 19r:
212,30 mesacné dávky pre dlhodobo nezamestnaných 68,80 za plnenie školskej dochádzky 12,00 na zdravotnú starostlivost 126,14 aktivačný 89,20 na bývanie 80,00 dotácia pre školopovinné deti 88,04 prídavky na deti 400,00 sirotný dôchodok (4 x 100.00) 150,00 vdovský dôhodok 1226,48 EUR spolu Viac »

Kto zničil byty na Luníku 9

11
Vždy je dobré si spomenúť a pripomenúť, kto zničil byty na LUNÍKU IX. Hlavne, aby sme zvažovali ako a čo ďalej. Viac je uvedené aj na videu. Viac »

Bezprecedentný rozsudok Európskeho súdu pre ľudské práva v Štrasburgu !

11
(SR zaplatí 43-tisíc za násilnú sterilizáciu Rómky http://aktualne.centrum.sk/zahranicie/europa/clanek.phtml?id=1246413) Do akej sračky nás opäť - tak ako v roku 1968 - vtiahli naši politickí zapredanci, okrem prijatia červivého eura, v plnej nahote ukázalo aj nedávne rozhodnutie ECHR v Štrasburgu o mastnom odškodnení Cigánky z Prešova, ktorá sa nechala dobrovoľne sterilizovať, hoci údajne ani nevedela čo slovo sterilizácia znamená. Viac »

  • Print Friendly and PDF
Facebook
„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde