Hlavná stránka » Cigánska kriminalita

Ľudia v ohrození

Medzinárodná hanba Slovenska-podvod, falšovanie a pozmeňovanie verejnej listiny

11
Prípravný výbor občianskeho združenia Ľudia v ohrození, v súvislosti s podvodom a falšovaním pasov občanmi SR cigánskeho pôvodu vo Veľkej Británii, bude sledovať zákonnosť postupu slovenských úradov, ktoré dostali zásielku niekoľko stoviek cestovných pasov zhabaných cigánom vo Veľkej Británii.Na stránke Ministerstva vnútra SR je upozornenie čo sa rozumie pod pojmom verejná listina vrátane právnej  kvalifikácie trestného činu podľa § 352 trestného zákona č. 300/2005 Z. z v znení neskorších predpisov trestného činu falšovania a pozmeňovania verejnej listiny, úradnej pečate, úradnej uzávery, úradného znaku a úradnej značky. ...   Viac »

Dokedy bude štát a tzv. ľudskoprávne organizácie podporovať výčiny neprispôsobivých Rómov voči väčšinovej majorite?

11
Návrh na založenie občianskeho združenia s celoslovenskou pôsobnosťou prednesený v sobotu 30. júna 2012 v Spišskom Podhradí na protestnom zhromaždení proti rómskemu teroru, rasizmu a násilnostiam, ohrozujúcim zdravie a bezpečnosť väčšinovej slovenskej majority, ako aj jej ústavné a ľudské práva opätovne potvrdil aj najnovší incident v Snine, ako o tom informoval denník Korzár 1. 7. 2012 v článku z názvom „Na sninskom sídlisku prekvitá násilie, zbili aj policajta“...   Viac »

Protestné zhromaždenie proti cigánskej agresivite v Spišskom Podhradí

11
V sobotu, 30. júna, o 15.00 hod., na námestí v Spišskom Podhradí, vyše 200 zúčastnených, za účasti TV TA3, STV, Potranského kuriera a ďalších médií, protestovalo proti agresivite cigánskeho etnika, páchanej na majoritnom obyvateľstve. Zvolávatelia upozornili na neúnosnú situáciu spojenú s nárastom násilnej trestnej činnosti, ohrozujúcej životy a bezpečnosť občanov zo strany skupín neprispôsobivých asociálov, na porušovanie základného práva na ochranu života a zdravia a na príčiny tejto dlhodobo neudržateľnej situácie.
Na protestnom zhromaždení bola prezentovaná výzva:
• na založenie Občianskeho združenia na ochranu práv občanov pred neprispôsobivými asociálmi s celoslovenskou pôsobnosťou
• žiadosť adresovaná vláde SR na vypracovanie analýzy a prognózy demografického vývoja na Slovensku v horizonte 20-50 rokov vo vzťahu k cigánskemu etniku...   Viac »

Výzva platformy Nezávislé Slovensko-Národný blok občanom Slovenskej republiky-vytvorme spolu štatistiku cigánskej kriminality

11
Doposiaľ na obnovenie štatistiky kriminality podľa etnika a jej účinné riešenie nenašla dostatok politickej odvahy žiadna z parlamentných strán, vyzývame preto všetkých občanov, ktorým nie je ľahostajné, že životy ich životy sústavne ohrozujú neprispôsobiví cigánski kriminálni extrémisti, aby nám oznamovali všetky prípady trestnej činnosti páchanej cigánmi v ich regióne, aby vznikla aspoň takáto občianska štatistika prístupná ne internete. Zverejnením štatistiky, vytvorenej priamo na základe oznámení občanov SR, je možné vytvoriť potrebný tlak na politikov, aby sa začali skutočne zodpovedne stavať k otázke ochrany života, zdravia a majetku svojich občanov skôr, ako sa im situácia vymkne spod kontroly a stane sa neúnosnou. Kontaktné údaje pre zasielanie oznámení nájdete na webovej stránke http://www.narodnybl.6f.sk  Viac »

O účastí cigánov na brutálnej smrti L. Totha Slovenské média zbabelo mlčia

11
Slovenské média sa už dostali vo svojej servilnosti a priposratosti pred direktívami EÚ o zatajovaní stupňujúcej sa cigánskej kriminality už tak ďaleko, že nedokážu pravdivo informovať o brutálnej smrti L. Tótha, ktorého dobili k smrti okrem vyhadzovača aj dvaja cigáni vo vyprovokovanom konflikte miestnym vyhadzovačom. Paradoxne sa slovenský, zatiaľ majoritný občan, musí dozvedieť pravdu z Českej republiky, ako dokazuje uvedený článok. Žiaľ zo slovenských médií sa dozvedáme len strohé konštatovanie, o nejasnom pozadí tejto tragédie, ktorej príčiny slovenská vyšetruje. Slovenská verzia sa od tej českej diametrálne líši. Česť vašej statočnej práci slovenské platené mediálne prostitútky, ktoré podržia každému kto im za to zaplatí! Viac »

Znásilnenie, vražda, lúpež- na východe Slovenska nič výnimočné! Občania zvykajte si!

11
Utorok v noci 3.4.2012 v obci Bystré (okres Vranov nad Topľou) 21-ročný mladík znásilnili 43-ročnú ženu.
Dňa 18. 3. 2012 v Košiciach piati mladí chlapci z Luníka IX. znásilnili iba 10-ročné dievčatko. Viac »

Strach z vraždenia pod Tatrami

11
Po vražde vo Veľkej Lomnici majú ľudia obavy
V Krížovej Vsi brutálne zavraždili starčeka! Viac »

  • Print Friendly and PDF
Facebook
„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich